TŘÍDNÍ SCHŮZKY

02.09.2019

Vážení rodiče, ve středu dne 4.9.2019 v 17 hodin vás srdečně zveme na úvodní třídní schůzky v mateřské škole. Setkání proběhne v jednotlivých třídách. Děkujeme za vaši účast!

Úpravy před objektem MŠ

20.08.2019

Vážení rodiče, ve středu 21.8. a čtvrtek 22.8. se bude pokládat asfalt na cestě před mateřskou školou.

Prosíme v tyto dny, voďte děti vrchní brankou u zahrady a použijte vchod SLUNÍČKA pod terasou. Děkujeme!

Nové fotky

17.07.2019

Do fotogalerie byly přidány nové fotky - Čarodějnice (Hvězdičky), Dominik narozeniny (Hvězdičky), Kristínka narozeniny (Hvězdičky), Lesopark Horka (Hvězdičky), Lidové sady (Hvězdičky), Lyžařský výcvik (Hvězdičky), Marek narozeniny (Hvězdičky), Masopust (Hvězdičky), Návštěva ve škole (Hvězdičky), Plavání (Hvězdičky), Sněhulákový týden (Hvězdičky), Spaní v MŠ (Hvězdičky), Střevlík (Hvězdičky), Třídění odpadů (Sluníčka), Tvoření s tatínky (Hvězdičky), Vítek a Amálka narozeniny (Hvězdičky), Výlet Chrastava - Koně (Hvězdičky), Vyrábění s tatínky (Sluníčka), Zahradní slavnost (Sluníčka).

Nové fotky

20.06.2019

Do fotogalerie byly přidány nové fotky - Besídka (Sluníčka), Čarodějnice s Malou čarodějnicí (Sluníčka), Divadlo Zvířátka pod hříbkem (Sluníčka), EKOpark (Sluníčka), IQlandia a průlezky (Sluníčka), Předání dárků předškolákům – Návštěva pana starosty (Nezařazeno).

1 | ... | 5 | 6 | 7 | ... | 11