MŠ SÍDLIŠTĚ V PROVOZU

15.04.2020

Vážení zákonní zástupci, mateřská škola SÍDLIŠTĚ v pondělí dne 20. 4. 2020 opět zahajuje provoz pro zaměstnané rodiče. V souvislosti s přijetím mimořádných opatření v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19 je vstup do MŠ pouze s ochrannou rouškou. Do MŠ budou přijímány pouze děti zcela zdravé, bez příznaků nemoci. Ráno bude prováděn ranní filtr - měření teploty bezdotykovým teploměrem a potřebná dezinfekce rukou. Zákonný zástupce předá po přeměření teploty a denního podepsání čestného prohlášení dítě před hlavním vchodem do mateřské školy (do vnitřních prostor MŠ rodiče nevstupují). Děti musí být vybaveny rouškami v označeném uzavíratelném sáčku (5 kusů na dopolední pobyt, 7-8 kusů na celodenní pobyt). Druhý označený uzavíratelný sáček (krabička) na již použité ochranné roušky, který si odnesete domů. Prosíme o poučení dětí!

V případě příznivého počasí proběhne maximum činností venku na zahradě.

Prosíme o zpětnou vazbu-nahlaste, zda Vaše dítě školu navštíví. Děkujeme!

Zápis do mateřských škol na rok 2020/2021

06.04.2020

Povinné předškolní vzdělávání ve školním roce 2020/2021 se týká dětí narozených do 31. 8. 2015.

Prohlášení MŠ

31.03.2020

S ohledem na personální situaci a po projednání se zřizovatelem, rozhodla ředitelka MŠ Sídliště, v souladu s § 3 odst. 2 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů, o přerušení provozu mateřské školy z organizačních důvodů, s účinností od 1. dubna 2020 na dobu neurčitou.

Žádost o ošetřovné – jak postupovat:

• pokud máte zájem o ošetřovné, napište na email mssidliste@vratislavice.cz, že potřebujete formulář pro jméno dítěte, a od kdy potřebujete vystavit potvrzení
  • ředitelka MŠ Vám pošle na ten samý email, z kterého prosba přišla, naskenovanou a potvrzenou žádost, kterou dopravíte k zaměstnavateli (doporučuje se taktéž elektronická forma - sken)
  • nadále už nechodíte k dětskému lékaři!
Emaily budeme vyřizovat v dopoledních hodinách (9 – 11 hodin). V případě dotazů volejte: 774517299.

Děkujeme za pochopení.

Provoz mateřské školy

23.03.2020

Na základě usnesení Vlády
České republiky ze dne 12. března 2020 a doporučení odboru školství, mládeže,
tělovýchovy a sportu Krajského úřadu Libereckého kraje k provozu mateřských
škol všech zřizovatelů v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19 ze dne 13.
března 2020 informujeme, že mateřská škola zůstává i nadále v provozu. Děkujeme!

1 | ... | 4 | 5 | 6 | ... | 15