Aktuálně k provozu od 25.5.2020

22.05.2020

Vážení rodiče, dle manuálu MŠMT rodiče nevstupují do pobytových prostor MŠ, pouze do šaten dětí. V interiérech po 25.5. stále platí nosit roušku, proto žádáme zákonné zástupce, aby do objektu školy NEVSTUPOVALI bez ochrany nosu a úst. V případě, že přivádíte dvě děti z různých tříd, je potřeba každé zvlášť předat zaměstnancům školy v jeho šatně. Opakujeme, že nově příchozí musí vyplnit ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ(lze stáhnout z webu MŠMT). Děkujeme za spolupráci a vstřícnost!

Provoz mateřské školy od 25.5.2020

20.05.2020

Vážení rodiče, od 25.5.2020 bude obnoven provoz ve všech třídách mateřské školy. Vzhledem k ještě stále aktuální epidemiologické situaci a vysokému počtu dětí potřebujeme každodenně v době od 6:30 do 7:00 hod. provádět provozními zaměstnanci desinfekci všech prostor MŠ. Dočasně tudíž upravujeme provozní dobu mateřské školy, a to od 7:00 do 16:30 hod.

Po příchodu do školy vyplníte ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ a vstupujete pouze do prvních chodeb budovy, zde si děti přebírají zaměstnanci školy.

Děkujeme za vstřícnost a pochopení!

Hygienické pokyny MŠMT

03.05.2020

Vážení rodiče, MŠMT připravilo manuály pro provoz v mateřských školách:

PROVOZ V MŠ DLE METODIKY MŠMT

03.05.2020

Zákonní zástupci vyplní od 4.5. 2020 nově:

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ. Bez podpisu nebude dítěti vstup do MŠ umožněn.

Osoby s rizikovými faktory: Věk nad 65 let, chronické onemocnění plic, srdce nebo cév,těžká obezita, farmakolog.léčený diabetes, chronické onemocnění ledvin, onemocnění jater, poruchy imunitního systému.

Děti ani pedagogičtí pracovníci nemusí nosit roušky, desinfekce zajištěna.

Prosím, nahlaste na mobil ředitelky školy - 774517299, pokud plánujete docházku do mateřské školy.

1 | 2 | 3 | ... | 13