PROVOZ V MŠ DLE METODIKY MŠMT

03.05.2020

Zákonní zástupci vyplní od 4.5. 2020 nově:

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ. Bez podpisu nebude dítěti vstup do MŠ umožněn.

Osoby s rizikovými faktory: Věk nad 65 let, chronické onemocnění plic, srdce nebo cév,těžká obezita, farmakolog.léčený diabetes, chronické onemocnění ledvin, onemocnění jater, poruchy imunitního systému.

Děti ani pedagogičtí pracovníci nemusí nosit roušky, desinfekce zajištěna.

Prosím, nahlaste na mobil ředitelky školy - 774517299, pokud plánujete docházku do mateřské školy.

Nové fotky

17.04.2020

Do fotogalerie byly přidány nové fotky - Zimní olympiáda (Kuřátka), Střevlík - Odpad může být i poklad (Kuřátka), Návštěva Senecury (Kuřátka).

MŠ SÍDLIŠTĚ V PROVOZU

15.04.2020

Vážení zákonní zástupci, mateřská škola SÍDLIŠTĚ v pondělí dne 20. 4. 2020 opět zahajuje provoz pro zaměstnané rodiče. V souvislosti s přijetím mimořádných opatření v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19 je vstup do MŠ pouze s ochrannou rouškou. Do MŠ budou přijímány pouze děti zcela zdravé, bez příznaků nemoci. Ráno bude prováděn ranní filtr - měření teploty bezdotykovým teploměrem a potřebná dezinfekce rukou. Zákonný zástupce předá po přeměření teploty a denního podepsání čestného prohlášení dítě před hlavním vchodem do mateřské školy (do vnitřních prostor MŠ rodiče nevstupují). Děti musí být vybaveny rouškami v označeném uzavíratelném sáčku (5 kusů na dopolední pobyt, 7-8 kusů na celodenní pobyt). Druhý označený uzavíratelný sáček (krabička) na již použité ochranné roušky, který si odnesete domů. Prosíme o poučení dětí!

V případě příznivého počasí proběhne maximum činností venku na zahradě.

Prosíme o zpětnou vazbu-nahlaste, zda Vaše dítě školu navštíví. Děkujeme!

Zápis do mateřských škol na rok 2020/2021

06.04.2020

Povinné předškolní vzdělávání ve školním roce 2020/2021 se týká dětí narozených do 31. 8. 2015.

1 | ... | 11 | 12 | 13 | ... | 15