Nové fotky

18.06.2018

Do fotogalerie byly přidány nové fotky - Botanická zahrada (Hvězdičky), Grafomotorika (Hvězdičky), Mojžíšův pramen (Hvězdičky), Návštěva 1.třídy ZŠ (Kuřátka), Návštěva želviček (Kuřátka), Školní výlet Kristýna (Kuřátka), Sportujeme (Hvězdičky), Střevlík - květen (Hvězdičky), Velikonoční Jarmark (Hvězdičky), Výlet do Botanické zahrady (Kuřátka), Želvy (Hvězdičky).

Rozloučení se školáky

13.06.2018

Vážení rodiče a přátelé školy, srdečně vás zveme na čtvrteční odpoledne - 21.6.2018 v 15:30hod. na společnou akci ROZLOUČENÍ SE ŠKOLÁKY. Vystoupí krátce všechny děti MŠ, společně si zazpíváme a určitě nebude chybět hudba a občerstvení. Podrobnosti čtěte na nástěnkách dveří u šaten, těšíme se na vás!

Nové fotky

10.06.2018

Do fotogalerie byly přidány nové fotky - Botanická zahrada (Kytičky), Policie Liberec (Kytičky), Výlet Hejnice (Kytičky).

Den dětí s kouzelníkem

29.05.2018

Vážení rodiče, na Den dětí v pátek 1.6. 2018 je pro všechny naše děti připraveno kouzelnické představení, opět zajištěno "sponzorem" panem Kleinerem - třída Sluníček, děkujeme! Další program pro děti v tento den je zajištěn individuálně v jednotlivých třídách. Těšíme se:)

1 | 2 | 3 | ... | 21